Ledelse

Skolens ledergruppe består av av rektor, assisterende rektor og åtte inspektører.

  • Ingvild B. Askheim - rektor
  • Odd Cato Rynning - assisterende rektor
  • Heidi Johansen - inspektør
  • Britt Brendehaug - inspektør
  • Terje Flatmo - inspektør
  • Trine A. Gravdal - inspektør
  • Nina Hellerud - inspektør
  • Odd Roger Lundahl - inspektør
  • Jørgen Neumann - inspektør
  • Hilde Reh Stensrud - inspektør

 

 

 

Kontaktpersoner

Ingvild Berge Askheim

Ingvild Berge Askheim

Rektor

E-post Ingvild.Berge.Askheim@eidsvoll.vgs.no

Odd Cato Rynning

Assisterende rektor

Team studieforberedende, studiespesialiserende og idrettsfag.

E-post odd.cato.rynning@eidsvoll.vgs.no

Britt Brendehaug

Inspektør

Team TO, Tilrettelagt opplæring.

E-post britt.brendehaug@eidsvoll.vgs.no

Tlf: 63923006

Terje Flatmo

Inspektør

Team yrkesfag, byggfagene og teknikk og industriell produksjon.

E-post terje.flatmo@eidsvoll.vgs.no

Trine A Gravdal

Inspektør

Team yrkesfag, helse og oppvekstfag, service og samferdsel og elektrofag.

E-post Trine.A.Gravdal@eidsvoll.vgs.no

Nina Hellerud

Nina Hellerud

Inspektør

Team studieforberedende, studiespesialiserende og idrettsfag.

E-post nina.hellerud@eidsvoll.vgs.no

Tlf: 63923022

Heidi Alice Johansen

Inspektør

E-post Heidi.Alice.Johansen@eidsvoll.vgs.no

Odd Roger Lundahl

Inspektør

Team studieforberedende, studiespesialiserende og idrettsfag.

E-post Odd.Roger.Lundahl@eidsvoll.vgs.no

Jørgen Neumann

Jørgen Neumann

Inspektør

Team studieforberedende, idrettsfag og studiespesialiserende.

E-post jorgen.neumann@eidsvoll.vgs.no

Hilde Reh Stensrud

Inspektør

Personalleder, team TO

E-post hilde.reh.stensrud@eidsvoll.vgs.no